Spor

Miguel Crespo: Galatasaraya attığım golle gerçek bir Fenerbahçeli

Galatasaray derbisinde 90+4. dakikada attığı golle Fenerbahçe ‘ye 2-1’lik zaferi getiren Miguel Crespo, bugün antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı. Crespo; derbiye, attığı gole, Hernan Crespo’nun kendisini tebrik etmesine ve gol sevincine ilişkin açıklamalar yaptı. 

İşte Miguel Crespo’nun açıklamaları:

“Gerçekten zor bir maçtı. Bu da çok normal çünkü büyük bir derbi, dünya derbisi… Zor olacağını biliyorduk. Çok iyi hazırlanmıştık, çok iyi çalışmıştık. 3 puanı aldığımız için mutluyuz. Yolumuzda aldığımız bir 3 puan daha”

“Çok mutluyum. Böyle bir galibiyet aldığınız zaman herkes çok mutlu olur. Sadece ben değil kulüpteki herkes çok mutlu. Bu maçın önemini, bu maçta gol atmanın önemini biliyordum. Luiz Gustavo, bana bu maçın ve bu maçta gol atmanın önemini anlatmıştı. Gerçekten golden daha çok galip geldiğimiz için mutluyum”

“Hernan Crespo gerçekten çok büyük bir futbolcu. Böylesine efsane bir futbolcudan böyle övgüler almak benim için çok önemliydi. Aynı zamanda kendisinin bu tweeti atması da bu maçın ne kadar büyük bir derbi olduğunu gösteriyor”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir