Ekonomi Sponsorlu İçerik

FESKO Kooperatifi yılbaşında şirket ve şahıslar için yardım ve hediye kolilerini Türkiye’nin her yerine hazırlayıp gönderiyor.

Fethiye merkezli kurulan FESKO (Fethiye Seydikemer Ekolojik İşletme Kooperatifi) hızla büyüyor. Ekolojik ve doğal ürünlerin kaynaktan kullanıma ulaştırmayı hedefleyen kooperatifin kurucuları ve yönetiminin yarıdan fazlasını kadınlar oluşturuyor.

 

Hediye, yardım, yılbaşı kolisi, kumanya paketi / kolisi gibi özel durum ihtiyaçlarınız için FESKO Kooperatifi yanınızda. Belediyeler, şirketler, şahısların bu konudaki taleplerine hızla cevap vermekteler.

Koli içeriğinde olmasını istediğiniz tüm ürünleri listeleyip miktar belirtebiliyorsunuz. Ayrıca onların hazırladığı ürün paketlerini/kolileri de dilediğiniz adreslere ulaştırıyorlar.

 

130’dan fazla ürün çeşidi ve geniş ürün yelpazesi sayesinde, tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilecek kapasitede çalışmalar yapıyor kooperatif.

 

Toplam koli adedi ve içeriğindeki ürün adedine bağlı olarak, teklifinize 1-3 iş günü içinde olumlu veya olumsuz bir şekilde cevap veriliyor. Miktara bağlı olarak en uygun indirimleri de uyguluyorlar.

 

FESKO Kooperatifi ile çalışan müşteriler kendi kargo sistemleri ve Fethiye içinde araçlarıyla gerçekleşen ücretsiz sevkiyattan faydalanarak maliyet ve zamandan tasarruf etmektedirler. 

 

Kooperatif Türkiye’nin tamamına ve yurtdışına toptan, perakende ve ev dışı tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini de sağlamakta; bu kapsamda catering, cafeler, hastaneler, üniversiteler, oteller, projeler, şirketler, kamu kurumları, fabrikalar, restoranlar, yurtlar ve okullar gibi noktalara Fethiye merkezli 250 km çapta üretilen ürünleri temin edebilecek tecrübe ve bilgi birikimine sahipler.

 

Talebiniz olan koli teklifinizi en kısa sürede hazırlayarak, sevkiyat işlemlerini üstleniyorlar. Detaylı bilgi için mail, telefon yada WhatsApp hattından kooperatife ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizleri Fethiye’ye yolunuz düşerse kooperatif merkezine, FESKO Bakkal’a ürün çeşitlerimizi, görmek, satın almak için veya bir kahve içmeye davet ediyorlar.

 

Ürün ve pazar geliştirme grup sorumlusu Cihangir Urgunlu ile görüşebilirsiniz.

 

 

FESKO 

Fethiye Seydikemer Ekolojik İşletme Kooperatifi

 

Ürün sipariş ve satın alma

WhatsAPP Satış: 0537 012 88 48

Mail Adresi: info@fesko.org

İnternet Satış: https://www.fesko.org

Market Satış: FESKO Bakkal

Çatalarık Mh. Turgut Özal Bulvarı No: 215 / 1 

48300 Fethiye/Muğla

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir